Pożegnanie ze służbą st. kpt. Andrzeja Długokęckiego

31 maja 2019 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Malborku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przejścia na zaopatrzenie emerytalne st. kpt. Andrzeja Długokęckiego – Kierownika sekcji ds. Kontrolno- Rozpoznawczych.

W uroczystej zbiórce udział wzięli Zastępca Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Piotr Socha, Komendant Powiatowy PSP w Sztumie bryg. Tomasz Banach, były Komendant Powiatowy  PSP w Malborku a obecnie Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego Stanisław Chabel oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni naszej komendy.

Pan st. kpt. Andrzej Długokęcki ponad 30 lat życia poświęcił  służbie w malborskiej straży pożarnej, w okresie której z wielkim oddaniem i poświęceniem realizował  zadania pełniąc służbę w pionie kontrolno-rozpoznawczym począwszy od stanowiska instruktora, następnie starszego inspektora, starszego specjalisty do kierownika sekcji. W tym okresie uczestniczył  w wielu akcjach promujących bezpieczeństwo, podczas, których z wielkim sercem i zaangażowaniem uświadamiał mieszkańców zdobywając ich szacunek i uznanie.

Komendant Powiatowy PSP w Malborku bryg. Mariusz Dzieciątek podziękował za lata służby, życzył w imieniu własnym i załogi dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia dalszych zamierzeń.